Perde temel su izolasyonu

TEMEL PERDE SU YALITIMI, TEMEL PERDE SU İZOLASYONU

Temel perde duvarlar yapılarımızın başlangıç noktaları olma itibariyle yer altında kalan önemli kısımdır.  Toprak dolgusunun altında kalan bu beton yapılar zaman ile sürekli ve basınçlı yeraltı sularına maruz kalmaktadır. Beton yapıların en büyük düşmanı olan su zaman ile beton yapıyı ve beton yapı içerisinde bulunan demir donatıyı da çürütmektedir.  Sektörde drenaj uygulaması ile kesin çözümler üretilebileceği ön görülse de bu işlem sadece yeraltı sularının basıncını azaltmada etkili olur. Suyun basıncını azaltmada etkili olması kesin çözüm olmaması nedeniyle yapının içeriye su almasını önleyemez.

TEMEL PERDE SU YALITIMI YÜZEY HAZIRLIK ÇALIŞMASI

Temel perde su yalıtımı, Temel perde su izolasyon çalışmalarının uygulanacağı beton yüzeylerin üzerindeki toprak vb. kirlerden arındırılması gerekmektedir. Yüzeyde bulunan soğuk derzler, çivi, demir çıkıntılar, kalıp yapım aşamasında iken beton yapı içerisinde kalan tahta parçaları gibi suyun yapı içerisine girmesi için yol oluşturan faktörlerin etrafı açılarak kırılarak gerekli tamirat çalışmaları uygulanmalıdır.

TEMEL PERDE SU İZOLASYON UYGULAMA

Temel perde izolasyon duvarları içerisinde bulunan çatlaklar, toprak dolgu ve basınçlı suların yapı içerisine girmesindeki en önemli faktörlerdir. RE inşaat  izolasyon ekibi bu çatlakların ve kılcalların kapatılması noktasında uyguladığı kristalize malzemeler ile verimli sonuçlar elde etmektedir. Temizlik, tamirat ve kristalize malzeme uygulaması ile beton yapının suya karşı geçirimsizlik etkisini ortaya koyması sağlanmaktadır.

TEMEL PERDE SU İZOLASYONU VE AKER İZOLASYON

RE izolasyon 2004 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren geçmişten gelen tecrübesi ile gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar arasında en iddialı olduğu Temel perde izolasyonu çalışmasında  müşterilerine  Türkiye’de bir ilke imza atarak 5 yıl su geçirmezlik garantisi vermektedir. Temel perde su yalıtımında ileri teknoloji ürünlerini kullanarak siz değerli müşterilerine  kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile verimli ileriye dönük problem çıkartmayan  çalışmalar sunmaktadır. RE İNŞ. İzolasyon her işi değil bildiğimiz işi yapıyoruz..